Wyprawy do Kambodży

BIURO PODRÓŻY
W 2022 roku razem z mężem rozpoczęliśmy przygodę, która odmieniła nasze życie. Wyruszyliśmy w podróż dookoła świata, której zwieńczeniem stało się otwarcie biura podróży. Teraz organizujemy wyprawy, które nie sposób zapomnieć, które mogą się stać przygodą życia dla innych. Program dopieszczamy tak jakbyśmy go tworzyli dla najlepszego przyjaciela. Stawiamy na najwyższą jakość i maksymalną przygodę.

Działamy legalnie

Jesteśmy transparentni, działamy jako licencjonowane Biuro Podróży wpisane do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki Województwa Podkarpackiego pod numerem 41272. Mamy gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna numer M525832. Działamy zgodnie z wymogami prawa i naszym priorytetem jest, aby uczestnicy naszych wypraw czuli się bezpiecznie.

DANE ORGANIZATORA TURYSTYKI: CLEO Klaudia Rozwadowska-Preneta
NIP: 5170282879 REGON: 368317275 e-mail: kontakt@cleorozwadowska.pl nr tel: +48 518 748 376

 

Podczas podróży wiele destynacji skradło nasze serca m.in właśnie Kambodża, do której postanowiliśmy zorganizować naszą pierwszą wyprawę. Zapragnęliśmy pokazać światu ile ten nietuzinkowy kraj ma do zaoferowania oraz przedstawić go naszymi oczami. I tak powstał nasz pierwszy autorski program.  

 

PROGRAM

 

 

Stworzyliśmy wyjątkowy program, który pozwoli Ci poznać wiele oblicz Kambodży.  Zabierzemy Was w najbardziej urokliwie zakątki tego niesamowitego kraju i przybliżymy khmerską kulturę. o których trudno będzie Wam zapomnieć! Będziemy praktykować jogę w pięknych miejscach. Wybraliśmy najpiękniejsze obiekty noclegowe, w całej Kambodży, które pozwolą Wam wypocząć. Ale poczujecie też zew przygody – przygotowaliśmy grę terenowa w towarzystwie natury kambodżańskiej.


Wyprawy do Kambodży

ILOŚĆ OSÓB: 8-16

CZAS TRWANIA: 15 dni w podróży/13 dni w Kambodży

POZIOM: Przygoda & Wygoda

Rozpoczęcie

Loty na trasie Polska-Kambodża-Polska uczestnicy kupują samodzielnie. Jednak przesyłamy kilka najlepszych naszym zdaniem ofert, a następnie pomagamy przy zakupie biletów lotniczych.

Khmerska kultura i tradycje

ZAKWATEROWANIE W SIEM REAP
Odbieramy uczestników z lotniska w Siem Reap i zapewniamy transfer do pierwszego miejsca noclegowego. W przypadku zakończenia podróży w Phnom Penh na prośbę uczestników, możemy zorganizować prywatny przejazd busem z lotniska w Phnom Penh, bezpośrednio do hotelu w Siem Reap. (dodatkowa opłata w wysokości około 100 złotych od osoby). Nocujemy w unikatowym obiekcie stylizowanym na wioskę Khmerską.

CHILL & FUN: ODPOCZYNEK PO PODRÓŻY
Po zakwaterowaniu czas wolny na odpoczynek po podróży i obiad we własnym zakresie. Można pochillować na prywatnym tarasie wśród bujnej roślinności, zamówić posiłek, skorzystać z masażu w strefie SPA, odpocząć nad basenem lub pospacerować po okolicy.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE
Małe, luźne spotkanie organizacyjne przy zachodzie słońca. Przedstawimy ponownie pokrótce plan wyprawy i odpowiemy na pytania, jeśli jakieś się pojawią.

KOLACJA POWITALNA Z POKAZEM TRADYCYJNEGO TAŃCA KHMERSKIEGO
Zabierzemy Was na kolację powitalną (w cenie wyprawy), której będzie towarzyszył wyjatkowy spektakl przepełniony tradycyjnym tańcem i muzyką Khmerską.

WSCHÓD SŁOŃCA
Wstajemy tuż o świcie, aby zobaczyć jeden z piękniejszych wschodów słońca w Waszym życiu na tle największej świątyni religijnej na świecie.

PRAKTYKA JOGI
Poranna joga na trawie z widokiem na Angkor Wat.

ŚNIADANIE
Wracamy tuk-tukami do hotelu na śniadanie.

WYCIECZKA: KOMPLEKS ŚWIĄTYŃ ANGKOR
Kontynuujemy całodniowe zwiedzanie najstarszego kompleksu świątyń na świecie wraz z polskim przewodnikiem, który przeniesie nas w czasie do świata mitologii Azji południowo-wschodniej. Starając się przy tym unikać tłumów, aby poczuć tajemniczą energię Angkoru i zrobić genialne zdjęcia. Poznamy ciekawostki i historię całego kompleksu, podziwiając częściowo zarośnięte relify. W czasie zwiedzania będzie czas wolny na obiad. Po obiekcie będziemy poruszać się tuk-tutkami. Wycieczkę zakończymy magicznym zachodem słońca.

EKSPLORACJA MIASTA: LOKALNY STREET FOOD
Po wycieczce będziemy mieć dla Was małą niezwykle przyjemną niespodziankę. A na koniec dnia wybierzemy się na kolacje na Night Market.

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu.

PRAKTYKA JOGI
Aquayoga poprowadzona przez Magdę.

WYCIECZKA: PŁYWAJĄCE WIOSKI, LAS NAMORZYNOWY i JEZIORO TONLE SAP 
Niezapomniana wycieczka z polskim licencjonowanym przewodnikiem. Rozpoczynamy ją od wioski Kampong Phluk. Z perspektywy łodzi będziemy oglądać ludzi, którzy żyją tutaj dostosowując się do poziomu wody wyznaczanym przez porę suchą lub deszczową. Popłyniemy do niezwykle klimatycznych lasów namorzynowych. Wypłyniemy na jezioro Tonle Sap, skąd będziemy oglądać zachód słońca. W trakcie wycieczki będzie czas na obiad w lokalnej przystani.

EKSPLORACJA MIASTA: PUB STREET, OLD MARKET
Wybierzemy się na Old Market obfitujący w wszelkiego rodzaju pamiątki oraz na słynną gwarną ulicę Pub Street, przepełnioną większymi i mniejszymi knajpkami, restauracjami i pubami. Można znaleźć tu wszystko od pizzy, przez kebaba, po tradycyjny khmerski obiad – do wyboru do koloru. Będzie czas na kolację we własnym zakresie.

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu.

WYCIECZKA: PARK NARODOWY KULEN
Całodniowa wycieczka do Parku Narodowego Kulen, w którym powstało Imperium Khmerów. Miejsce ma znaczenie religijne zarówno dla hinduistów, jak i buddystów. Wycieczka przepełniona jest zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Zobaczymy przepiękna panoramę z wysokiego klifu. Ochłodzimy się w malowniczym wodospadzie Kulen. Będziemy podziwiać tysiąc lingów wyrzeźbionych na dnie rzeki. Podczas wycieczki będzie czas wolny na obiad.

ZACHÓD SŁOŃCA Z WIDOKIEM NA POLA RYŻOWE
Ostatni zachód słońca w Siem Reap będziemy podziwiać ze wzgórza z rozległą panoramą na pola ryżowe.

EKSPLORACJA MIASTA: POKAZ CYRKOWY I EKSKLUZYWNY STREET FOOD
Udamy się do wyjątkowego miejsca, gdzie skosztujemy tradycyjnych khmerskich dań, przygotowanych przez najlepszych lokalnych szefów kuchni w Siem Reap. Po kolacji czeka nas wyjątkowy występ akrobatyczny khmerskiego cyrku (bez udziału zwierząt).

Historia Kambodży

PORANNA JOGA
Poranna aquayoga.

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu.

ZMIANA LOKALIZACJI 
Przejazd prywatnym busem do Stolicy Kambodży. 6 godzinna trasa. Po drodze zatrzymamy się na obiad.

ZAKWATEROWANIE W PHNOM PENH
Zakwaterowanie w hotelu w centrum z niezwykłą panoramą na miasto.

EKSPLORACJA MIASTA: NOCNE ŻYCIE PHNOM PENH
Przygodę w Phnom Penh rozpoczniemy wyjątkowo od podziwiania zachód słońca z jednego z najpiękniejszych rooftop barów w mieście z niezwykłą panoramą na miasto. Następnie udamy się na zwiedzanie destylarni lokalnego rumu połączone z degustacją.

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu w hotelowej restauracji. 

WYCIECZKA: NAJWAŻNIEJSZE MIEJSCA STOLICY
Czeka nas całodniowa wycieczka tuk-tukami. Będzie to ciężki emocjonalnie dzień. Poznamy trudną historię Kambodży – odwiedzimy Muzeum Ludobójstwa. Czeka nas również wycieczka na farmę jedwabników gdzie dowiemy się jak powstaje jedwab czy wizyta w Pałacu Królewski. Podczas wycieczki będzie czas na obiad.

CHILL & FUN: ZACHÓD SŁOŃCA W JACUZZI Z PANORAMĄ NA MIASTO
Po intensywnym dniu wieczór spędzimy w zewnętrznym jacuzzi na 16 piętrze naszego hotelu podziwiając zachód słońca na tle rozległej panoramy Phnom Penh.

EKSPLORACJA MIASTA: NOCNE ŻYCIE PHNOM PENH
Wieczorne wyjście na kolację i eksplorowanie stolicy. Zabierzemy Was na spacer po mieście, pokażemy jak spędzają piątkowe wieczory lokalsi i udamy się do tajemniczego miejsca, którego nie znajdziecie w przewodnikach.

Natutra i rywalizacja

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu w hotelowej restauracji. 

ZMIANA LOKALIZACJI
Przejazd prywatnym busem do Kampotu. Po drodze zatrzymamy się na obiad.

WYCIECZKA: PLANTACJA PIEPRZU
Wizytę w rodzinnej plantacji pieprzu „La Plantation” rozpoczniemy od lekcji gotowania, na której poznamy tajniki aromaycznej kuchni khmerskiej. Oprócz pieprzu gospodarstwo słynie z uprawy przeróżnych warzyw i owoców, z których powstają niezwykłe dania. Następnie udamy się na zwiedzanie plantacji z anglojęzycznym przewodnikiem. Dowiemy się jak i gdzie pieprz rośnie. Będziemy mieli okazję degustować różne rodzaje pieprzu. Wycieczkę zakończymy malowniczym zachodem słońca przy pobliskim jeziorze Secret Lake.

ZAKWATEROWANIE W KAMPOCIE
W Kampocie będziemy nocować w nietuzinkowym kompleksie drewnianych bungalow, wybudowanym na rzece.

START GRY TERENOWEJ
Od tego momentu nic już nie zdradzamy, Ale możecie być pewni, że będzie ciekawie!

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu.

GRA TERENOWA “ZŁOTY GRAL KAMBODŻY”
Emocjonujące rozgrywki, przeplatane zwiedzaniem wyjątkowego regionu Kambodży jakim bez wątpienia jest Kampot. Możecie spodziewać się wszystkiego!

Rajska przygoda

ŚNIADANIE:
Śniadanie w formie bufetu.

CHILL & FUN: KORZYSTANIE Z UROKÓW RESORTU
Czas do południa zanim wykwaterujemy się z hotelu polecamy przeznaczyć na zwiedzenie okolicy z perspektywy kajaka. Kajaki dostępne są na wyposażeniu resortu.

ZMIANA LOKALIZACJI
Klimatyczny przejazd lokalnym pociągiem do Sihanoukville, skąd popłyniemy speed boatem do raju.

ZAKWATEROWANIE NA WYSPIE KOH RONG
Zakwaterowanie w resorcie z prywatną plażą na rajskiej wyspie Koh Rong.

CHILL & FUN: KORZYSTANIE Z UROKÓW RESORTU
Czas na obiad. Odpoczynek po intensywnym czasie w Kampocie. Korzystanie z udogodnień resortu – na wyposażeniu resortu rownież są dostępne kajaki i supy. Dla chętnych wycieczka kajakami do pobliskiej świątyni na zachód słońca. Wieczór spędzimy na plaży we własnym gronie.

PRAKTYKA JOGI
Poranna praktyka jogi na plaży.

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu.

CHILL & FUN: ODKRYWANIE UROKÓW WYSPY
Całodniowa wycieczka tuk-tukami po wyspie. Fakultatywnie dla chętnych – wypożyczenie skaterów we własnym zakresie. Najpierw udamy się na niewyobrażalnie rajskie wybrzeże. Long Set Beach to długa plaża z białym piaskiem i lazurową wodą obfita w liczne beach bary. Można tu odpocząć z drinkiem pod palmą, wypożyczyć skutery wodne lub chillować na plaży. Nieopodal znajduje się lokalna plaża na wyspie, która tętni życiem. Kaoh Touch Beach posiada mnóstwo lokalnych street foodów i barów – będzie tutaj czas wolny na obiad. Następnie udamy się do malowniczej khmerskiej wioski oraz na zachód słońca na dzika plaże Lonely Beach.

EKSPLORACJA WYSPY: NOCNE ŻYCIE KOH RONG
Odstawimy skutery do hotelu i udamy się na tętniącą życiem plaże. Czeka nas kolację w formie BBQ z owocami morza. Po kolacji dla chętnych chętnych impreza na plaży w lokalnym Beach Barze.

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu.

PRAKTYKA JOGI
Popołudniowa praktyka jogi na plaży.

CHILL & FUN:
KORZYSTANIE Z UROKÓW RESORTU
Czas wolny do własnej dyspozycji do obiadu.

EKSPLORACJA WYSPY: REJS PO ZATOCE TAJLANDZKIEJ
Prywatny rejs po wodach Zatoki Tajlandzkiej. Czekają nas: dzikie rajskich plaże, snorkeling i podziwianie raf koralowych, łowienie ryb przy zachodzącym słońcu i kolacja (w cenie) w formie grilla na dryfującej łodzi. Na koniec wisienka na torcie – gdy słońce już spadnie, a na niebie pojawią się gwiazdy czeka nas pływanie ze świecącym planktonem.

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu.

PRAKTYKA JOGI
Popołudniowa praktyka jogi na plaży.

CHILL & FUN:
KORZYSTANIE Z UROKÓW RESORTU
Ten dzień oddajemy do Waszej dyspozycji, spędzicie go tak jak potrzebujecie – cały dzień prażąc się w słońcu na piasku, wypożyczając skutery lub kłady, czy spacerując po plaży.

WIECZÓR POŻEGNALNY Czeka nas ostatni wspólny wieczór. Spędzimy go naprawdę wyjątkowo – tyle możemy zdradzić.

ŚNIADANIE
Śniadanie w formie bufetu.

POŻEGNANIE I WYKWATEROWANIE
Nasza wyprawa dobiega końca. Żegnamy się z łezką w oku i wielkim bagażem wspomnień!

Zakończenie

Na prośbę uczestników możemy zorganizować kompleksowo wspólny transport z Koh Rong do Phnom Penh – transport łodzią do Sihanoukville, a następnie prywatnym busem na lotnisko w Phnom Penh. Warto jednak pamiętać, że za ten dodatkowy komfort obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości około 150 złotych od osoby.

NOCLEGI

 

SIEM REAP 
Unikatowy 5* obiekt z basenem stylizowany na wioskę Khmerską. Nocleg w 4 osobowych bungalowach – 2 osobowe pokoje z łóżkiem podwójnym. 

PHNOM PENH
 
Hotel 4* w centrum miasta z zewnętrznym jacuzzi na 16 piętrze z widokiem na rozległą panoramę. Nocleg w 2 osobowych pokojach – łóżko podwójne lub 2 pojedyncze do wyboru. 

KAMPOT
 
Obiekt 5* z basenem wybudowany na rzece Praek Tuek Chhu, po którym będziemy się poruszać kładkami. Nocleg w 2 osobowych pokojach – łóżko podwójne lub 2 pojedyncze do wyboru. 

WYSPA
 KOH RONG 
Resort 4* z basenem, położony bezpośrednio przy prywatnej rajskiej plaży. Nocleg w 2 osobowych bungalowach – łóżko podwójne lub 2 pojedyncze do wyboru. 

CENA

 

KOSZT WYPRAWY: 8 950 PLN/OS. + KOSZT BILETU LOTNICZEGO

 

Zaliczka (30%) płatna od 30 do 180 dni przed wyjazdem. Pozostała kwota (70%) płatna 30 dni przed wyjazdem. Płatność przelewem na podany w umowie numer konta bankowego. Minimalna liczba uczestników wymagana do przeprowadzenia Imprezy Turystycznej wynosi 8 osób.

 

Cena zawiera:

 • 12 śniadań w formie bufetów.
 • Transport między 4 lokalizacjami: prywatny bus na trasach Siem Reap – Phnom Penh – Kampot – Sihanoukville.

 • Prom z Sihanoukville na wyspę Koh Rong.

 • 2 kolacje2 kolacje: powitalna (nie uwzględniono napoi) i podczas rejsu.

 • Lekcja gotowania – tajniki aromatycznej kuchni khmerskiej.

 • Eksplorowanie najważniejszych miejsc turystycznych wraz z polskimi licencjonowanymi przewodnikami, którzy oprowadza nas po pływającej wiosce w mieście Siem Reap i największym kompleksie świątyń na świecie Angkor oraz stolicy Phnom Penh i muzeum Toul Seng, a także przybliża historię Kambodży.

 • Opiekę 2 organizatorów z Polski podczas całego wyjazdu.

 • Praktyki jogi z Magdą.

 • Udział w autorskiej grze terenowej w Kampocie: “Złoty gral Kambodży” zorganizowanej przez Cleo i Owena obfitej w atrakcje sportowe oraz atrakcje turystyczne.

 • Pomoc w organizacji i zakupie lotów do Kambodży oraz dojazdu z lotniska do miejsca startu wyprawy: Siem Reap i miejsca zakończenia: Koh Rong.

 • BOX powitalny z poradnikiem jak przygotować się do podroży.

 • Ubezpieczenie podróżne: NNW, KL, OC.

 • Składka na Turystyczny Fundusz Gwarncyjny (TFG), składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP).

 • NIEZAPOMNIANE WSPOMNIENIA

 • 12 noclegów w wyjątkowych lokalizacjach:
  • 4 noclegi w Siem Reap w 4 osobowych bungalowach (2 osobowe pokoje z łóżkiem podwójnym) – unikatowy obiekt 5* z basenem stylizowany na wioskę Khmerską.
  • 2 noclegi w Phnom Penh w 2 osobowych pokojach (łóżko podwójne lub 2 pojedyncze do wyboru) – hotel 4* w centrum miasta z zewnętrznym jacuzzi na 16 piętrze i przepiękną panoramą.
  • 2 noclegi w Kampocie w 2 osobowych bungalowach (łóżko podwójne lub 2 pojedyncze do wyboru) – obiekt 5* z basenem wybudowany na rzece Praek Tuek Chhu, po którym będziemy się poruszać kładkami lub… kajakami!
  • 4 noclegi na wyspie Koh Rong w 2 osobowych bungalowach (łóżko podwójne lub 2 pojedyncze do wyboru) resort 4* z basenem, położony bezpośrednio przy rajskiej plaży.
 • Bilety wstępu na wszystkie płatne atrakcje przewidziane w programie:
  • Bilet wstępu na pokaz tradycyjnego tańca khmerskiego.
  • Bilet wstępu do kompleksu świątyń Angkor.
  • Bilet wstępu do Parku Narodowego Kulen.
  • Bilet wstępu do cyrku Phare.
  • Bilet wstępu do muzeum Toul Seng.
  • Bilet wstępu do Pałacu Królewskiego.
  • Bilet wstępu na wzgórze Phnom Daun Penh (Góra Pani Penh).
  • Bilet wstępu do farmy jedwabników.
 • Całodniowe wycieczki:

  1. Wycieczka do pływających wiosek, do lasu namorzynowego i na jezioro Tonle Sap.

  2. Wycieczka po kompleksie Angkor oraz transport tuk-tukami, którymi będziemy poruszać się po obiekcie.

  3. Wycieczka do Parku Narodowego Kulen: wodospad, punkt widokowy, rzeka tysiąca lignów, klimatyczna świątynia leżącego Buddy.

  4. Wycieczka tuk-tukami po Phnom Penh: najciekawsze turystycznie miejsca w stolicy.

  5. Wycieczka do plantacji pieprzu La Plantation: lekcja gotowania oraz zwiedzanie plantacji z degustacją.

  6. Wycieczka po wyspie Koh Rong: odkrywanie uroków rajskiej wyspy.

  7. Rejs po Zatoce Tajlandzkiej: snorkeling, dzikie rajskie plaże, grill o zachodzie słońca, nocne pływanie ze świecącym planktonem.

Cena nie zawiera:

 • Wyżywienia nie zawartego w cenie (danie w lokalnej restauracji 2-10$).

 • Przylotu do Kambodży (start: Siem Reap) i wylotu z Kambodży (koniec: Koh Rong). (ok. 2-5 tys. zł)

 • Napoi alkoholowych i bezalkoholowych.

 • Wizy do Kambodży (35$).

 • Atrakcji fakultatywnych, nie zawartych w programie.

 • Napiwków dla kelnerów, kierowców Tuk-Tuka i przewodników.

 • Osobistych wydatków: pamiątek i atrakcyjni nie zawartych w programie.

TERMINY

 

Aktualnie w ofercie posiadamy 2 terminy. 

 1. GRUDZIEŃ 2024: 21 grudnia 2024 – 4 stycznia 2025 (wyjazd z praktykami jogi)
 2. STYCZEŃ 2025: 11 stycznia 2025 – 25 stycznia 2025 (wyjazd z praktykami jogi)

GALERIA 

Sprawdź w wyróżnionej relacji na naszym Instagramie jak było na poprzedniej edycji.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Nasze wyprawy skierowane są do osób pełnoletnich, które pragną odkrywać świat w sposób niekonwencjonalny i poszukują niezapomnianych doświadczeń podróżniczych. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym podróżnikiem, który szuka nowych nietuzinkowych doświadczeń, czy też osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z podróżowaniem, nasze wyprawy są dla Ciebie.

Dla osób, które podróżują, nasze wyprawy stanowią doskonałą okazję do eksploracji nowych kultur, poznawania fascynujących miejsc i kolekcjonowania niezapomnianych wspomnień. Nasze programy są starannie zaplanowane, aby umożliwić Ci jak najpełniejsze doświadczenie podróży, bez względu na to, czy preferujesz zwiedzanie zabytków historycznych, aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu czy relaks na rajskich plażach.

Nasze wyprawy nie są skierowane tylko do ludzi, którzy podróżują i szukają nowy doświadczeń – są również idealnie skrojone dla osób, które marzą o dalekich podróżach, chcą zrobić ten pierwszy krok jednak brak im towarzysza podróży.

W skrócie, nasze wyprawy są dla wszystkich poszukiwaczy przygód, którzy pragną odkrywać świat w sposób autentyczny i inspirujący. Bez względu na Twój wiek, doświadczenie czy preferencje podróżnicze, z nami możesz być pewien(a), że każda podróż będzie niezapomnianym doświadczeniem, które pozostanie w Twojej pamięci na zawsze.

 

Oczywiście! Nasze wyprawy grupowe są otwarte dla wszystkich, nawet jeśli podróżujesz samotnie i nie znasz jeszcze nikogo z grupy. Zwykliśmy mówić, że organizujemy wyprawy dla znajomych, którzy jeszcze się nie znają. 

Nasze wyprawy to świetna okazja, aby poznawać nowych ludzi i nawiązywać nowe wspaniałe znajomości podczas podróży. Grupa, która wybiera się na naszą wyprawę, to zawsze mieszanka osób o różnych osobowościach i zainteresowaniach, co sprzyja integracji i wymianie doświadczeń.

Zanim wyruszymy w podróż, zapewniamy możliwość komunikacji między uczestnikami, poprzez grupę na Instagramie. Dzięki temu istnieje szansa, że będziesz mógł/mogła się zapoznać z innymi uczestnikami przed wyjazdem i nawet umówić się na wspólne loty lub spotkania przed wyprawą.

W naszym biurze podróży staramy się zapewnić atmosferę otwartości i przyjazności, która sprawia, że podróżowanie samotnie nie jest problemem, a wręcz przeciwnie – stanowi okazję do poznania nowych osób i przeżycia niezapomnianych chwil w ich towarzystwie.

Choć zakup biletów lotniczych leży w gestii uczestnika, to jesteśmy tu dla Was, aby zapewnić wsparcie i pomoc we wszystkich kwestiach związanych z podróżą. Nasz team jest gotowy, aby pomóc Wam w znalezieniu najlepszych opcji lotów oraz przy dokonaniu rezerwacji biletów lotniczych.

Kiedy tylko będziecie potrzebować pomocy z zakupem biletów lotniczych, wystarczy skontaktować się z nami, a my zajmiemy się resztą. Prześlemy Wam propozycje lotów, uwzględniając różne miasta wylotowe, abyście mogli wybrać opcję najbardziej odpowiadającą Waszym preferencjom i planom podróży.

Dzięki naszemu wsparciu możecie mieć pewność, że wasza podróż rozpocznie się od wygodnego i dobrze zaplanowanego lotu. Nie wahajcie się zwrócić do nas z prośbą o pomoc przy zakupie biletów lotniczych – jesteśmy tutaj, aby Was wesprzeć na każdym etapie Waszej podróży.

Tak. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić jak największy komfort i wygodę naszym uczestnikom od samego początku ich podróży. Jeśli uczestnicy wybiorą się na lot do Siem Reap (gdzie rozpoczynamy wyprawę), będziemy na nich czekać na lotnisku i zapewnimy transport do ich miejsca zakwaterowania.

Jednakże, biorąc pod uwagę specyfikę lotniska w Siem Reap, które nie jest praktycznie używane przez loty międzynarodowe,  uczestnicy często decydują się zakończyć przelot w stolicy, Phnom Penh. W takim przypadku, na ich prośbę, z przyjemnością zorganizujemy prywatny przejazd busem z lotniska w Phnom Penh bezpośrednio do hotelu w Siem Reap. Warto jednak pamiętać, że za ten dodatkowy komfort obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości około 100 złotych od osoby.

Naszym celem jest zapewnienie pełnego wsparcia i elastyczności, aby uczestnicy mogli cieszyć się swoją podróżą od samego początku. W razie jakichkolwiek pytań lub specjalnych życzeń dotyczących transportu, jesteśmy tutaj, aby pomóc i dostosować się do potrzeb naszych uczestników.

Jak najbardziej, jesteśmy elastyczni i gotowi zorganizować kompleksowy transport z wyspy Koh Rong do stolicy Phnom Penh na prośbę naszych uczestników.

Możemy zorganizować cały transport z Koh Rong do stolicy Phnom Penh. Proces ten będzie obejmować transport łodzią do Sihanoukville, a następnie prywatnym busem na lotnisko w Phnom Penh. Wszelkie szczegóły logistyczne, takie jak rezerwacje biletów i koordynacja tras, będą przez nas dokładnie zaplanowane i zorganizowane. Warto zaznaczyć, że za ten dodatkowy komfort obowiązuje opłata dodatkowa w wysokości około 150 złotych od osoby.

Jeśli więc potrzebujesz pomocy zorganizowaniem transportu z Koh Rong do Phnom Penh, możesz polegać na naszym doświadczonym zespole, który zadba o to, abyś mógł/mogła bezpiecznie i wygodnie wrócić do swojego miejsca docelowego.

Podróżujący do Kambodży z Polski nie mają obowiązku wykonania żadnych szczepień ochronnych. Jednak zalecamy skonsultowanie się z lekarzem medycyny podróży, aby uzyskać indywidualne porady dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa podczas podróży.

Medycyna podróży może dostarczyć cennych informacji na temat koniecznych środków ostrożności, szczepień zalecanych dla regionu, jak również innych kwestii zdrowotnych, które mogą być istotne w indywidualnych przypadkach. Dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu naszych uczestników, dlatego też zachęcamy do skorzystania z tej usługi. Konsultacja z lekarzem medycyny podróży pomoże Ci przygotować się odpowiednio i cieszyć się podróżą w pełni bezpiecznym i zdrowym.

Wiza do Kambodży kosztuje 35 USD. Istnieje możliwość jej zakupu zarówno przez internet, jak i na lotnisku po przylocie.

Polecamy zakupić wizę po przylocie na lotnisku. Jest to wygodna opcja, która pozwala uniknąć zbędnych formalności przed podróżą i pozwala szybko rozpocząć swoją przygodę w Kambodży.

Po przylocie na lotnisku w Kambodży będziesz mógł/mogła udać się do punktu wydawania wiz, gdzie wypełnisz odpowiednie dokumenty i opłacisz opłatę wizową. Pamiętaj, aby przygotować się na płatność gotówką w dolarach amerykańskich, gdyż często nie ma możliwości płacenia kartą kredytową lub innymi walutami.

Naturalnie na naszych wyprawach istnieje możliwość zrobienia sobie dnia wolnego od programu i spędzenia go według własnego uznania. Jesteśmy elastyczni i szanujemy indywidualne potrzeby i preferencje naszych klientów.

Jednakże, chcielibyśmy podkreślić, że nasza filozofia podróżowania zakłada, że klienci wybierają wyjazdy z biurem podróży, aby każdy dzień był zaplanowany i pełen atrakcji. Dlatego też nasz program obejmuje bogaty zestaw atrakcji i zajęć każdego dnia, które mają na celu zapewnić naszym uczestnikom pełne doświadczenie podróży.

Jednocześnie, zdajemy sobie sprawę, że każdy podróżnik ma inne preferencje i potrzeby, dlatego też pozostawiamy decyzję o udziale w poszczególnych punktach programu naszym uczestnikom. Każdy ma swobodę wyboru i może zdecydować, czy chce wziąć udział we wszystkich zaplanowanych atrakcjach, czy też wolą spędzić czas na własną rękę.

Nie musisz kupować dodatkowego ubezpieczenia podróżnego, ponieważ zapewniamy każdemu uczestnikowi imprezy turystycznej pełne ubezpieczenie, które obejmuje OC (odpowiedzialność cywilna), KL (koszty leczenia) oraz NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków). Jest to standardowa ochrona, która zapewnia pewność i bezpieczeństwo podczas podróży.

Jednakże, jeśli zechcesz, możemy rozszerzyć to ubezpieczenie o Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej za dodatkową opłatą, która wynosi 2,4% całkowitej ceny wycieczki. Jest to opcja dla tych, którzy chcieliby zabezpieczyć się przed ewentualnymi kosztami związanych z rezygnacją z wyjazdu z różnych przyczyn.

Jeśli planujesz dodatkowo korzystać z aktywności sportów ekstremalnych, takich jak np. nurkowanie, zalecamy zakup dodatkowego ubezpieczenia uwzględniającego te specyficzne aktywności. Zapewni to dodatkową ochronę i bezpieczeństwo w przypadku ewentualnych wypadków lub incydentów.

Nie, w przypadku podpisania umowy i rezygnacji uczestnika, zaliczka w wysokości 30% nie podlega zwrotowi.

Oczywiście, otrzymasz fakturę na osobę prywatną z automatu lub na życzenie fakturę VAT marża na firmę.

Otrzymasz od nas przed wyprawą szczegółową listę zalecanych rzeczy do zabrania. Najważniejszy jest jednak paszport ważny minimum 6 miesięcy do dnia wylotu z Kambodży.

Koszty dodatkowe, na które możesz się przygotować, to:

 1. Bilety lotnicze – szacowane na kwotę około 3-5 tysięcy złotych, w zależności od trasy i okresu podróży.
 2. Wyżywienie – koszt kolacji i obiadów (śniadania są wliczone w cenę) to około 2-10 dolarów za posiłek, w zależności od wyboru restauracji i preferencji kulinarnych.
 3. Wiza do Kambodży – opłata wynosi 35 USD.
 4. Dodatkowe atrakcje fakultatywne nie ujęte w programie wyjazdu.
 5. Wydatki osobiste na zakupy, pamiątki, itp.
 6. Ewentualny transport  na życzenie w dniu przylotu do Kambodży z lotniska w Phnom Penh do Siem Reap (około 100 zł) oraz w dniu wylotu z Kambodży z wyspy Koh Rong do Phnom Penh (około 150 zł).

Prosimy o uwzględnienie tych dodatkowych kosztów podczas planowania swojej podróży.

Tak, zastrzegamy sobie prawo do odwołania Imprezy turystycznej w terminie do 30 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia Imprezy turystycznej, w przypadku gdy nie zbierze się minimalna liczba uczestników wymagana do przeprowadzenia Imprezy turystycznej, tj. 8 osób. W takim przypadku, zwrócimy w całości zaliczki wpłacone na poczet imprezy wszystkim uczestnikom.

Naszym celem jest zapewnienie Ci niezapomnianego doświadczenia podróżniczego bez zbędnego stresu związanego z barierą językową. Dlatego też, choć znajomość języka angielskiego może być przydatna, nie jest to konieczne podczas korzystania z naszych usług. Jesteśmy dla Was dostępni przez cały wyjazd i zadbamy o to, abyś mógł/mogła w pełni cieszyć się każdą chwilą podczas swojej podróży, niezależnie od znajomości języka angielskiego.

Z tego powodu zatrudniamy również licencjonowanych polskich przewodników, którzy mieszkają w Kambodży. Doświadczeni przewodnicy będą towarzyszyć nam przy zwiedzaniu kompleksu świątyń Angkor Wat, czy muzeum ludobójstwa Toul Sleng. Znają te miejsca jak własną kieszeń i zapewniają profesjonalne oprowadzanie po najciekawszych atrakcjach, przepełnione wiedzą. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że dowiesz się jak najwięcej o kulturze, historii i tajnikach danego miejsca.

Podczas naszych wypraw żaden punkt programu nie jest obowiązkowy. Jeśli nie masz ochoty praktykować jogi lub brać udziału w grze terenowej, w tym czasie można odpocząć w resortach, w których nocujemy. Program jest bardzo intensywny, więc chwila wytchnienia na pewno się przyda, a resorty, w których zatrzymujemy się, są naprawdę wspaniałe. Nasze resorty oferują również wiele innych możliwości relaksu i odpoczynku. To Twój czas podróży, więc zachęcamy do korzystania z niego zgodnie z Twoimi upodobaniami.

W każdym z naszych hoteli zapewniamy dostęp do WiFi, co umożliwia łatwe korzystanie z internetu w komfortowych warunkach pobytu. Ponadto, po przylocie na lotnisko istnieje możliwość zakupu lokalnej karty SIM, co zapewnia stałe połączenie z siecią nawet poza zasięgiem hotelowej sieci WiFi. Istnieje również możliwość zakupu internetowej eSIM.

ZAPISZ SIĘ

 

Aby zapisać się na wyprawę do Kambodży:

 1. Dokonaj opłaty zaliczki.
 2. Otrzymasz od nas e-mail zwrotny z umową oraz wszelkie niezbędne informację.
 3. Prosimy o podpisanie umowy i odesłanie jej na adres kontakt@cleorozwadowska.pl w ciągu 7 dni od daty otrzymania wiadomości e-mail.
 4. W przypadku braku otrzymania podpisanej umowy w wyznaczonym terminie, rezerwacja miejsca zostanie anulowana, a wpłacona kwota zwrócona w całości w terminie do 30 dni od daty zakupu.

   

Przy zapisie pobieramy:

 • zaliczkę w wysokości 30% – jeśli, do wyprawy pozostało od 30 do 180 dni,
 • całość kwoty wyprawy – jeśli, do wyprawy pozostało mniej niż 30 dni.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli interesuje Cię wyprawa, na którą zapisy jeszcze nie ruszyły lub masz dodatkowe pytania związane z naszymi wyjazdami, to wypełnij proszę poniższy formularz. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.